2016-12-30
Horoskop runiczny  - styczeń 2017

Horoskop runiczny - styczeń 2017

Kolejny rok dobiega końca, dla wielu z nas nie był on łatwy a wręcz odwrotnie czuliśmy się w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy poddawani męczącym losowym sprawdzianom, które w dość bezkompromisowy sposób testowały naszą wytrwałość. Czekający już na rozpoczęcie rok 2017 nie będzie pod tym kątem inny, co więcej wejdziemy w czas, który jednoznacznie podsumuje i wyciągnie wnioski z naszych działań, jeżeli więc nic nie zrobiliśmy by zmienić nasze postrzeganie, podejście do wielu życiowych aspektów musimy przygotować się na dość bolesne konsekwencje.
Co przyniesie nam styczeń w 2017 roku? Poniżej odpowiedź.


Baran
Praca
- Początek nowego roku będzie wręcz idealnie sprzyjał do podjęcia ostatecznej decyzji o zmianie pracy. Nie oglądaj się ze siebie, idź twardo do przodu, jeżeli nawet przez moment nie zwątpisz w siebie koniec stycznia przyniesie ci bardzo ciekawą, korzystną ofertę pracy. Uważaj na kobietę z zawodowego otoczenia, ma ona zamiar poprzez swoje brudne działania doprowadzić do twojego zwolnienia.
Finanse - Będzie to miesiąc który nie przyniesie ci żadnych istotnych zmian w tym temacie. Możesz jedynie być zmuszony do wydania znacznej sumy gotówki na problemy z kręgosłupem, których nabawisz się podczas np. wyjazdu na wypoczynek w góry.
Uczucia - Przed tobą trudny czas w uczuciach, czekają cię spory, nawet dość ostre awantury. Wszystko co związane jest z odpowiednim porozumieniem iść będzie nie tak, dlatego też czuć możesz się atakowany przez partnera, o wszystko obwiniany, zastanów się czy oby na pewno twoje spostrzeżenia są słuszne. Jeżeli w ciągu stycznia nie zmienisz swojego podejścia do sytuacji w związku spodziewaj się jego zakończenia.
Zdrowie
- Uważaj na urazy szczególnie nóg, dbaj też o stawy, układ mięśniowo - kostny. Twoje ciśnienie krwi wykazywać będzie znaczną nierównowagę.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Baranów na styczeń to runa Othala

Byk
Praca
- Czeka cię pracowity, męczący w sferze zawodowej miesiąc, nie licz na chwilę wytchnienia w pracy, co więcej spadnie na twe braki wiele obowiązków, które będą miały za zadanie przy tuszować niedociągnięcia w miejscu twojej pracy. Innymi słowy staniesz się przysłowiowym kozłem ofiarnym, wyciągnij z tej sytuacji wnioski. Czas najwyższy na zmiany.
Finanse - Unikaj wszelkich pożyczek, zaciągania zobowiązań finansowych w gronie rodziny, znajomych, z czasem przyczynią się one do poważnych konfliktów między tobą a tymi osobami. Jeżeli grasz w gry losowe nie miej złudzeń, pieniądze nie spadną ci ot tak z nieba.
Uczucia - Uważaj na ciążową wpadkę, styczeń będzie takim niespodziankom mocno sprzyjał. Wszelkie uczuciowe, partnerskie konflikty utkną w miejscu, tym samym staraj się nie ratować sytuacji na siłę, pozwól by dane niejasności same zaczęły się prostować. Będzie to miesiąc korzystny do wchodzenia w romanse, niezobowiązujące znajomości, ważne tylko byś wiedział co robisz i czego chcesz.
Zdrowie - Zajmij się swoim kręgosłupem, kośćcem. Możesz też mieć problemy związane z uzębieniem, twoja ogólna witalność organizmu będzie naprawdę w kiepskim stanie.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Byków na styczeń to runa Kenaz

Bliźnięta
Praca
- Będzie to jeden z gorszych miesięcy w tym roku pod kątem zawodowym. Nic nie będzie ci szło w pracy po twojej myśli, co więcej projekty którymi się będziesz zajmował zaliczać będą kolejne wpadki za co będziesz obwiniany. Wiele zodiakalnych Bliźniąt dowie się o tym iż szukać będą musieli nowej pracy.
Finanse - Przed tobą miesiąc licznych, niespodziewanych wydatków, dodatkowo mieć będziesz wrażenie że wszyscy twoi bliscy traktują cię jak przysłowiowy bank z którego nieustannie można pobierać pieniądze. Czas najwyższy zupełnie inaczej zacząć zarządzać tą sferą życia.
Uczucia - Unikaj poważnych rozmów z partnerem dotyczących jakości waszej relacji. Każda rozmowa nie przynosić będzie konstruktywnych wniosków, co więcej pomimo dobrych chęci mieć będziesz wrażenie że konflikt między wami narasta. Czas zastanowić się nad tym, czy oby nie warto było by odpocząć od siebie nawzajem.
Zdrowie - Dokuczać ci będą stany zapalne organizmu, przygotuj się więc na często nawracające infekcje grypowe które skutecznie cię osłabią. Twój układ nerwowy da o sobie znać, poprzez nieustanne poczucie zmęczenia oraz rozdrażnienia.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Bliźniąt na styczeń to runa Fehu

Rak
Praca
- Przed tobą miesiąc bardzo pracowity, będziesz dosłownie czuł się przytłoczony wszelkimi obowiązkami. Nagle uświadomisz sobie, iż nie liczy się nic w twoim życiu poza zawodowymi sprawami. Czas to zmienić, nastaw się na zmianę miejsca zatrudnienia, ponieważ to obecne zbyt mocno cię angażuje nic nie dając w zamian.
Finanse - Czekają cię wydatki związane z twoim zdrowiem, konkretnie kręgosłupem. Przygotuj się na awarie w domu, psucie się różnych domowych sprzętów, także będzie to dość trudny miesiąc w tym temacie życia.
Uczucia - Jeżeli nie pozwolisz by ktokolwiek z grona znajomych, rodziny mieszał ci w głowie doświadczysz bardzo udanego miesiąca w sferze uczuć. Pamiętaj tylko co czujesz do partnera, co cię z nim łączy a nic nie zburzy stabilizacji waszej relacji.
Zdrowie - Zbadaj swoją krew, twój organizm ma poważne niedobory makro i mikroelementów. Warto też byś zaczął bardziej zwracać uwagę na swoje krążenie krwi może grozić ci przewlekła choroba związana ogólnie z układem krążenia.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Raków na styczeń to runa Mannaz

Lew
Praca
- Początek roku czyli styczeń będzie dla ciebie bardzo sprzyjający w sferze pracy. Spodziewaj się licznych propozycji związanych z wejściem z kimś we współpracę, możesz też dowiedzieć się o awansie które szefostwo dla ciebie szykuje w miesiącach wiosennych. Będzie to również idealny czas na szukanie nowej pracy, masz szansę znaleźć tą wymarzoną.
Finanse - Bądź oszczędny i przewidujący, ten miesiąc będzie niesprzyjający większym wydatkom, inwestycjom. Możesz również dowiedzieć się, iż najbliższe ci osoby oszukiwały cię jeżeli chodzi o sprawy finansowe tym samym czas przejrzeć na oczy i bardzo realnie podejść do tego życiowego tematu.
Uczucia - To będzie niespokojny i nerwowy czas w kwestii uczuć. Nowo zawarte znajomości będą cię coraz mocniej drażnić, rozczarowywać. Jeżeli zaś jesteś w stałym związku będziesz nieustannie się z partnerem spierać, drażnić będą cię wszelkie jego zachowania, słowa, gesty. Zadaj sobie pytanie czemu więc w takiej relacji tkwisz, być może boisz się zostać sam, czas na szczerość z sobą samym.
Zdrowie - Uważaj na kręgosłup, urazy z nim związane. Grozi ci też przewlekła niestrawność związana z nadwrażliwością jelita cienkiego.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Lwów na styczeń to runa Mannaz

Panna
Praca
- Będzie to bardzo spokojny miesiąc w twoich zawodowych sprawach tym samym niczego specjalnego się nie spodziewaj. Możesz wręcz czuć się znudzony totalną przewidywalnością w swojej pracy, każde zadanie zacznie cię męczyć, dziwnie przytłaczać. Zastanów się czy oby twoje podejście jest właściwe, doceń spokój i poczucie bezpieczeństwa które daje ci zawodowy aspekt twojego życia.
Finanse - Ktoś z grona twoich znajomych zmanipuluje cię i wyciągnie od ciebie pieniądze których nie odzyskasz. Przestań być naiwny i zrozum, że w temacie finansów należy stać twardo na ziemi. Sporo gotówki przeznaczyć będziesz musiał na swój samochód.
Uczucia - To będzie miesiąc kryzysów, niedomówień w związku. Co więcej zapragniesz nagle poczuć się wolną osobą, nieograniczoną ramami które narzuca samo bycie z kimś. Los dość szybko zmaterializuje to o czym myślisz, także przygotuj się na zakończenie relacji w której jesteś.
Zdrowie - Dokuczać ci będą problemy ze wzrokiem, układem krążenia. Uważaj też na podrażnienia skórne, twój kręgosłup wyraźnie da o sobie znać.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Panien na styczeń to runa Sowillo

Waga
Praca
- Jeżeli twoja obecna praca cię męczy, frustruje a co najważniejsze tamuje twój rozwój zawodowy nadszedł czas by zainicjować konkretne zmiany w temacie życia. Ubiegaj się więc o posadę tam gdzie od zawsze chciałeś pracować, uda się ci zrealizować to marzenie o ile naprawdę przestaniesz kierować się półśrodkami jeżeli chodzi o swoje postępowanie.
Finanse - Przed tobą miesiąc który mocno uszczupli twój budżet poprzez wydatki związane ze sprawami urzędowymi, formalnymi. Jeżeli masz zamiar wyjechać na zimowy urlop bądź czujny, podczas jego trwania możesz stracić dużą sumę pieniędzy.
Uczucia - Będzie to idealny czas do zawierania nowych znajomości, nie obawiaj się poznawania ludzi oddalonych od ciebie odległością, otwórz się tym samym na totalną zmianę postępowania jeżeli chodzi o kwestię uczuć. Kierowałeś się zbyt długo schematami które tylko coraz mocniej zamykały cię na prawdziwe uczucie.
Zdrowie - Zadbaj o swoją odporność organizmu, dość mocno da ci się ona we znaki, dzięki czemu często zapadać będziesz na katar, grypę. Możesz też uskarżać się na problem ze snem na przestrzeni stycznia.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Wag na styczeń to runa Hagalaz

Skorpion
Praca
- Będzie to miesiąc stagnacji i zastoju w pracy, wszystko co się z nią wiąże będzie cię mocno nużyć tym samym nie licz, iż czekają cię zaskakujące wydarzenia związane z tym tematem. Ważne też będzie byś nie dokonywał istotnych decyzji dotyczących rozwoju twojej kariery.
Finanse - Jeżeli spokojnie, rozważnie podejdziesz do swoich planów związanych z wydatkami możesz być pewny, że nic nie wpłynie na zaburzenie twojej płynności finansowej. Ważne tylko byś nie dawał ponieść się fantazjom które będą tylko chwilowym nastrojem do niczego nie prowadzącym.
Uczucia - Poczujesz iż twoja partnerska relacja nie prowadzi do niczego sensownego, dopadnie cię swego rodzaju odrętwienie w sferze uczuć. Jeżeli liczysz że coś zmieni się w kontaktach między tobą a partnerem spodziewaj się zawodu. Ktoś na siłę zechce wyswatać cię, zapoznać z osobą która zupełnie ci nie będzie odpowiadać, zastanów się więc czemu dopuściłeś do tego by ktoś wtrącał się w twoje życie.
Zdrowie - Twój organizm będzie przemęczony, ciągle też miewać możesz problemy trawienne. Zajmij się swoim kręgosłupem, układem krążenia, warto również będzie oczyścić organizm z toksyn.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Skorpionów na styczeń to runa Thurizas

Strzelec
Praca
- Czas przestać żyć pracą, karierą, od jakiegoś czasu podporządkowałeś jej całe swoje życie a przecież nie jesteś sam. Wszyscy twoi bliscy mają dość tego jaki jesteś, czują się jak twoi współpracownicy tym samym zdystansuj się do obowiązków zawodowych. Styczeń taką postawę ci umożliwi, pamiętaj że nie jesteś osobą niezastąpioną w pracy.
Finanse - Będzie to dość przewidywalny miesiąc dla całej sfery finansowej twojego życia. Niekiedy tylko odniesiesz wrażenie, iż pieniądze jako takie same przelatują ci przez palce, zastanów się czy oby na pewno tak jest że coś, jakaś siła zewnętrzna a nie ty sam wpływasz na taki stan rzeczy.
Uczucia - Połowa miesiąca będzie trudna dla twojego związku, często wybuchać będą między tobą a partnerem konflikty, wasze punkty widzenia pewnych spraw będą się totalnie rozmijać. Jeżeli zachowasz spokój wszystko się wyłagodzi i koniec stycznia przyniesie pełne wyłagodzenie konfliktów. To będzie korzystny czas dla wspólnych wyjazdów na np. zimowy wypoczynek.
Zdrowie - Dokuczać ci będą problemy z krążeniem krwi, warto też byś przyjrzał się swojemu układowi hormonalnemu.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Strzelców na styczeń to runa Tiwaz

Koziorożec
Praca
- Styczeń jako taki nie wniesie do twoich zawodowych, czy też biznesowych spraw odmiany, nie licz iż nagle ten aspekt życia stanie się żywy, pełen ciekawych wiele wnoszących sytuacji. Czeka cię marazm, zastój, po prostu z dnia na dzień odtwarzać będziesz te same działania które coraz silniej wysysać będą z ciebie cały potencjał twórczy. Tylko ty sam możesz odmienić ten stan rzeczy.
Finanse - Będzie to spokojny czas w sferze finansów, nie spodziewaj się istotnych sytuacji związanych z pieniędzmi jako takimi. Nie licz iż poprawa materialna przyjdzie do ciebie sama z siebie, zacznij bardziej konstruktywnie podchodzić do swojej finansowej przyszłości.
Uczucia - Jedna wielka pustka tak najprościej określić można ten życiowy temat. Nic nie ulegnie poprawie w twoim związku, ciągle snuć tylko będziesz różne przemyślenia, domysły odnośnie sensowności tej relacji. Nic z nich nie będzie jednak wynikało, wiele samotnych Koziorożców utwierdzi się w przekonaniu, że lepiej im będzie gdy przejdą przez życie w samotności.
Zdrowie - Twój organizm nie powinien płatać ci zbyt poważnych figli, będziesz osłabiony, uważaj na drobne infekcje wirusowe. W dużo gorszym stanie będzie twoja kondycja emocjonalna, cechująca cię siła psychiczna, jej niezłomność wyraźnie osłabi się, przemyśl co za to odpowiada.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Koziorożców na styczeń to runa Algiz

Wodnik
Praca
- Los nie będzie ci sprzyjał jeżeli chodzi wcielanie twoich wszelkich zawodowych planów w życie, musisz więc wykazać się cierpliwością i spokojnie krok po kroku spełniać to co pragniesz osiągnąć. Osoba którą uważałeś za przyjaciela w pracy okaże się twoim najgroźniejszym wrogiem tym samym przygotuj się na trudny czas w zawodowych sprawach.
Finanse - Znaczną sumę gotówki przeznaczyć będziesz musiał na poważną awarię związaną z autem, czeka cię więc miesiąc poważnego zaciskania pasa.
Uczucia - Pomimo drobnych mało istotnych sprzeczek czeka cię spokojny czas w kwestii uczuć. Czuć się będziesz bezpiecznie i komfortowo przy boku partnera, doceń ten czas stabilizacji i nie snuj teorii spiskowych związanych z lojalnością twojej drugiej połówki.
Zdrowie - Uważaj na stawy kolanowe, kręgosłup krzyżowy również będzie dawał ci się we znaki. Postaraj się więc nie forsować swojego kośćca, zadbaj też o dietę która powinna mieć ograniczoną ilość cholesterolu.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Wodników na styczeń to runa Dagaz

Ryby
Praca
- Postaraj się nie inicjować w styczniu żadnych nowych pomysłów, nie wcielaj w życie przedsięwzięć, projektów będą one po prostu spotykały się z licznymi przeciwnościami losu poprzez co czekać cię mogą tylko niepowodzenia. Nie szukaj również nowej pracy, to będzie czas totalnej inercji w sferze zawodowej, czasem trzeba spokojnie przeczekać gorszy czas, zapomnij o walce z losem.
Finanse - Wiele pieniędzy przeznaczyć będziesz musiał na wydatki związane ze zdrowiem, domem. Zainwestuj większą sumę gotówki w poprawę swojej sprawności fizycznej, twój kręgosłup wymaga opieki. Unikaj wszelkich energetycznych działań mających niby poprawić twoją płynność finansową.
Uczucia - Przed tobą czas rozstań, konfliktów w związku. Wiesz że masz tendencję do samooszukiwania się, tym samym tak naprawdę przyczyniłeś się swoją naiwnością do obecnego stanu rzeczy, dlatego też wyciągnij daleko idące wnioski. Pamiętaj, że rozstanie niekiedy jest najlepszym rozwiązaniem i wyjściem z impasu jaki zapanował w sferze uczuć.
Zdrowie - Zadbaj o kręgosłup, stawy i mięśnie. Twoje kolana, biodra wyjątkowo osłabły w prawidłowym funkcjonowaniu. Zajmij się swoją przemianą materii oraz krążeniem krwi.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Ryb na styczeń to runa Raidho.


Arkadiusz, Runista.

 

 Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2016
X
Tabele rozmiarowe
rozmiary odzieży
rozmiary obuwia
Wybierz markę:
- wybierz -
odzież damska NIKE
rozmiar XS S M L XL XXL
biust (cm) 76-83 83-90 90-97 97-104 104-114 114-124
talia (cm) 60-67 67-74 74-81 81-88 88-98 98-108
biodra (cm) 84-91 91-98 98-105 105-112 112-120 120-128
obuwie damskie NIKE
EURO 34.5 35 35.5 36 36.5 37.5 38 38.5 39 40 40.5 41 42 42.5 43 44
US 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5
UK 1.5 2 2.5 3 3.5 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9
długość wkładki (cm) 21 21,5 22 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28 28,5
odzież damska ADIDAS
rozmiar XS S M L XL XXL
rozmiar 30-32 34-36 38-40 42-44 46-48 50-52
biust (cm) 77-82 83-88 89-94 95-101 102-109 110-118
talia (cm) 61-66 67-72 73-78 79-85 86-94 94-104
biodra (cm) 86-91 92-97 98-103 104-110 111-117 118-125
obuwie damskie ADIDAS
EURO 36 2/3 37 1/3 38 38 2/3 39 1/3 40 40 2/3 41 1/3 42 42 2/3
US 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10
UK 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5
długość wkładki (cm) 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27
odzież damska REEBOK
rozmiar XS S M L XL
rozmiar 32 36 40 44 48
biust (cm) 82 88 94 101 109
talia (cm) 66 72 78 85 94
biodra (cm) 91 97 103 110 117
obuwie damskie REEBOK
EURO 36 37 37.5 38 38.5 39 40 40.5
US 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5
UK 3.5 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7
długość wkładki (cm) 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5
odzież damska PUMA
rozmiar XS S M L XL XXL
biust (cm) 82 86 91 96 101 107
talia (cm) 65 68 74 80 86 92
biodra (cm) 93 96 101 106 112 118
obuwie damskie PUMA
EURO 35 35.5 36 37 37.5 38 38.5 39 40 40.5 41 42 42.5
US 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11
długość wkładki (cm) 21,5 22 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27 27,5
odzież damska ASICS
rozmiar XS S M L XL XXL
wzrost (cm) 156-160 160-164 164-168 168-172 172-176 176-180
biust (cm) 71-77 77-83 83-89 89-95 95-101 101-107
talia (cm) 55-61 61-67 67-73 73-79 79-85 85-91
biodra (cm) 82,5-87,5 87,5-92,5 92,5-97,5 97,5-102,5 102,5-107,5 107,5-112,5
obuwie damskie ASICS
EURO 35.5 36 37 37.5 38 39 39.5 40 40.5 41.5 42 42.5 43.5
US 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11
długość wkładki (cm) 22 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 ** 26 26,5 27 27,5
odzież damska NEWLINE
rozmiar XS S M L XL
wzrost (cm) 159 165 171 175 179
biust (cm) 76 82 88 94 100
talia (cm) 62 66 70 74 78
biodra (cm) 88 92 96 100 104
obuwie damskie NEW BALANCE
EURO 34.5 35 36 36.5 37 37.5 38 39 40 40.5 41 41.5 42.5 43
US 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11
długość wkładki (cm) 21,5 22 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28
odzież damska BROOKS
rozmiar XS S M L XL
biust (cm) 74-78 78-82 82-86 86-90 90-98
talia (cm) 60-64 68-72 76-80 84-88 94-100
biodra (cm) 84-88 92-96 100-104 108-112 117-122
obuwie damskie BROOKS
EURO 35.5 36 36.5 37.5 38 38.5 39 40 40.5 41 42 42.5 43 44 44.5 45
US 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5 12 12.5
UK 3 3.5 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5
długość wkładki (cm) 22 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28 28,5 29 29,5
obuwie damskie MIZUNO
EURO 36.5 37 38 38.5 39 40 40.5 41 42 42.5 43 44 44.5 45
US 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5
UK 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5
długość wkładki (cm) 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28 28,5 29 29,5
pixel