Wymiany, zwroty i reklamacje

  WYMIANA KROK PO KROKU 

 1. Sprawdź, czy w naszej aktualnej ofercie znajduje się rozmiar lub kolor produktu, na które chcesz dokonać wymiany.

 2. Następnie złóż nowe zamówienie na ten produkt/produkty. W polu „Uwagi dla sklepu” wpisz adnotację „WYMIANA DO ZAMÓWIENIA NR..……”. W ten sposób dokonasz jego „rezerwacji”.

 3. Dołącz do przesyłki z towarem, który chcesz wymienić dowód zakupu lub jego kopię

 4.  Zwracany do nas towar musi być:
  - w niepogorszonym stanie, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu,
  - posiadać oryginalne metki

 5. Zwracany przez Klienta towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu, w miarę możliwości towar powinien być opakowany w oryginalne opakowanie.Informujemy, że na produkcie oraz oryginalnym opakowaniu nie mogą być widoczne żadne ślady użytkowania. Uszkodzony, niekompletny lub pobrudzony asortyment (dotyczy również opakowania) nie podlega zwrotowi ani wymianie i zostanie odesłany do Klienta na jego koszt. Przy dokonywaniu zwrotu lub wymiany prosimy zapakować produkt z oryginalnym pudełkiem/folią w dodatkowe opakowanie, które chroni przed zniszczeniem podczas transportu. Naklejanie taśmy na oryginalne pudełko/folię jest niedopuszczalne i będzie traktowane jako uszkodzenie produktu.

 6. Przesyłkę odeślij do nas na adres:

  Sport Club Sp. z o.o.
  ul. Wojska Polskiego 127
  70-490 Szczecin
  z dopiskiem „Wymiana towaru”

  Konsument odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt i ryzyko.

 7. Koszt ponownej wysyłki towaru na wymianę (przy produktach na kwotę poniżej 250zł):

  - przesyłka poprzez Paczkomaty InPost przy zapłacie na konto bankowe - 14 zł
  - przesyłka kurierska przy zapłacie na konto bankowe – 14 zł
  - przesyłka kurierska za pobraniem – 14 zł

 8. Koszty przesyłki przy zapłacie na konto bankowe lub jeśli nowo zamawiany towar jest droższy od towaru wymienianego, prosimy o przelanie na nasze konto różnicy w cenie. W tytule przelewu należy wpisać „WYRÓWNANIE DO ZAMÓWIENIA NR.……”.

  Sport Club Sp. z o.o.
  Wojska Polskiego 127
  70-490 Szczecin

  NIP:
  8522473374
  KRS: 0000249902
  REGON: 320159000
  Numer konta do wpłat: 97105015591000002303791962
  SWIFT: INGBPLPW
  Nasz bank: ING BANK ŚLĄSKI O/SZCZECIN

 9. W przypadku, gdy w przeciągu 10 dni roboczych od dnia zatwierdzenia zamówienia na wymianę nie wpłynie przelew pokrywający koszty wysyłki lub wynikającą różnicę, zamówienie zostanie anulowane a wartość za przysłany produkt zostanie zwrócona na konto bankowe Klienta.
 10. Gdy towar na wymianę jest tańszy od wymienianego, w ciągu 14 dni(roboczych) od dnia otrzymania przez nas wymienianego towaru, zwrócimy różnicę. Pieniądze zostaną przelane na numer konta podany w Formularzu Wymiany
 11. Jeśli na naszej stronie nie jest dostępny interesujący cię rozmiar/model, oznacza to, że wymiana nie będzie możliwa. Możesz wówczas wymienić zakupioną rzecz na inną, lub odstąpić od umowy.
 12. Procedura wymiany towaru zgodnie z Regulaminem może trwać do 7 dni.
 13. Paczka z wymienianym towarem, odesłana na nasz koszt nie zostanie przyjęta. Nie odbieramy przesyłek wysłanych do Paczkomatów.

 14. Towar zakupiony w sklepie stacjonarnym należy wymienić także w sklepie, w którym dokonano zakupów.

 ZWROT TOWARU (Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość) 


W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a Klient jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Wraz z odsyłanym produktem lub produktami Klient jest zobowiązany zwrócić wszelkie produkty, które otrzymał gratisowo.
Klient, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni od daty wydania towaru. Oświadczenie (pobierz) można złożyć wysyłając mail na adres salon@fitnesstrening.pl lub drogą pocztową na adres: Sport Club sp. z o.o. ul. Wojska Polskiego 127, 70-490 Szczecin. W przypadku odstąpienia przez Konsumenta od umowy na zasadach opisanych powyżej, jest on zobowiązany do zwrotu produktów objętych umową, od której odstąpił. Zwrot powinien nastąpić nie później niż w terminie 25 dni od dnia odstąpienia od umowy, na wskazany adres Sport Club Sp. z o.o. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu 25 dni. Dzień dostawy określany jest na podstawie listu przewozowego.

 

PROCEDURA DLA KLIENTÓW ZAREJESTROWANYCH:

Wygeneruj formularz zwrotu w naszym sklepie (zaloguj się i kliknij w link: wygeneruj zwrot)

1. Wybierz zamówienie, w którym znajduje się towar do zwrotu, a następnie kliknij „dodaj zwrot”.
2. Wybierz towar, który chcesz zwrócić i przejdź dalej.
3. Wybierz sposób zwrotu towaru „Skorzystam z przesyłek sklepu” - możesz wybrać tylko jeśli zgadzasz się na potrącenie kwoty 9,23 z VAT z przelewu zwrotnego do Ciebie i chcesz ją nadać w placówce Poczty Polskiej. Kurier nie przyjedzie po odbiór przesyłki. Towar będzie należało dostarczyć do wybranego urzędu Poczty Polskiej.
4. Następnie dodaj zgłoszenie zwrotu.
5. Wydrukuj zgłoszenie zwrotu.
6. Podpisz formularz zwrotu i dołącz go do paczki ze zwracanym towarem. Pamiętaj, aby także dołączyć dowód zakupu lub jego kopię.
7. Paczkę z wydrukowaną etykietą dostarcz do wybranej placówki Poczty Polskiej.
Pamiętaj, że gabaryty paczki nie mogą przekroczyć wymiarów 60 cm x 50 cm x 35 cm oraz wagi 30 kg.

 

PROCEDURA DLA KLIENTÓW NIEZAREJESTROWANYCH:

1. Wypełnij formularz zwrotu kliknij tu aby pobrać formularz, w którym zawarte będzie wskazanie produktu/produktów, na które ma nastąpić zwrot.
2. Dołącz do przesyłki z towarem, który chcesz zwrócić następujące dokumenty:
- wypełniony formularz zwrotu
- dowód zakupu lub jego kopię
3. Przesyłkę odeślij do nas na adres:

Sport Club Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 127
70-490 Szczecin
z dopiskiem „Zwrot towaru”


Zwracany do nas towar musi być w niepogorszonym stanie, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu oraz posiadać oryginalne metki.

Zwracany przez Klienta towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu, w miarę możliwości towar powinien być opakowany w oryginalne opakowanie. Informujemy, że na produkcie oraz oryginalnym opakowaniu nie mogą być widoczne żadne ślady użytkowania. Uszkodzony, niekompletny lub pobrudzony asortyment (dotyczy również opakowania) nie podlega zwrotowi ani wymianie i zostanie odesłany do Klienta na jego koszt. Przy dokonywaniu zwrotu lub wymiany prosimy zapakować produkt z oryginalnym pudełkiem/folią w dodatkowe opakowanie, które chroni przed zniszczeniem podczas transportu. Naklejanie taśmy na oryginalne pudełko/folię jest niedopuszczalne i będzie traktowane jako uszkodzenie produktu.

Konsument odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt i ryzyko.
Sport Club Sp. z o.o. dokona niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni(roboczych) od dnia otrzymania zwracanego towaru od Klienta, zwrotu zapłaty wraz z kosztami dostawy (tylko w przypadku zwrotu całkowitego) na wskazany przez Klienta rachunek bankowy.
Paczka ze zwracanym towarem, odesłana na nasz koszt nie zostanie przyjęta. Nie odbieramy przesyłek wysłanych do Paczkomatów.


  REKLAMACJA  

Każdy towar, który kupisz na fitnesstrening.pl podlega 2-letniej gwarancji producenta.

 1. Naprawa gwarancyjna nie obejmuje czynności przewidzianych w instrukcji obsługi lub instalacji do wykonania których zobowiązany jest Użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt.
 2. Gwarancja obejmuje usterki sprzętu wynikające w trakcie prawidłowej eksploatacji lub spowodowane defektami produkcyjnymi i nie stosuje się do materiałów eksploatacyjnych lub innego wyposażenia dodatkowego.
 3. Gwarancji nie podlegają wszelkie uszkodzenia mechaniczne ( rozdarcia, obtarcia, rozcięcia itp. ) oraz uszkodzenia spowodowane niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem.
 4. Reklamacji może dokonać tylko zamawiający.
 5. Informujemy, że produkty przesyłane w ramach reklamacji, muszą spełniać podstawowe wymogi higieniczne. Klient ma obowiązek przedłożyć reklamowany towar czysty, bez zabrudzeń oraz higienicznie nieszkodliwy, tj. również niewydzielający nieprzyjemnych zapachów. Reklamacja asortymentu przesłanego przez klienta, który nie przestrzega zasad higieny, nie zostanie rozpatrzona.


Jak złożyć reklamację?

 1. Należy pobrać formularz reklamacji (pobierz formularz reklamacji), wypełnić i odesłać wraz reklamowanym produktem w przesyłce opisanej jako „Reklamacja” na adres:

  Sport Club Sp. z o.o.
  ul. Wojska Polskiego 127
  70-490 Szczecin

  Koszty związane z wysyłką reklamacji ponosi kupujący. W przypadku uznania zgłoszenia, są one zwracane na podstawie załączonego do przesyłki potwierdzenia wniesionej opłaty.

 2. Reklamowany produkt należy przesłać z pełnym wyposażeniem, dowodem zakupu lub jego kopię oraz wypełnionym formularzem reklamacji. Reklamacje nie zawierające powyższych dokumentów nie będą realizowane do czasu ich dostarczenia.
 3. Towar zakupiony w sklepie stacjonarnym należy reklamować także w sklepie, w którym dokonano zakupów.
 4. Wszelkie informacje dotyczące złożonej reklamacji będą kierowane na adres mailowy podany przez Klienta w formularzu reklamacji. Czas rozpatrywania reklamacji wynosi 14 dni. Termin ten dotyczy poinformowania klienta o sposobie rozpatrzenia reklamacji. Zapytania o status rozpatrywanych reklamacji oraz dodatkowe pytania można kierować bezpośrednio pod adres reklamacje@sportclub.com.pl.

Kontakt z Działem Reklamacji jest możliwy tylko i wyłącznie drogą mailową.

X
Tabele rozmiarowe
rozmiary odzieży
rozmiary obuwia
Wybierz markę:
- wybierz -
odzież damska NIKE
rozmiar XS S M L XL XXL
biust (cm) 76-83 83-90 90-97 97-104 104-114 114-124
talia (cm) 60-67 67-74 74-81 81-88 88-98 98-108
biodra (cm) 84-91 91-98 98-105 105-112 112-120 120-128
obuwie damskie NIKE
EURO 34.5 35 35.5 36 36.5 37.5 38 38.5 39 40 40.5 41 42 42.5 43 44
US 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5
UK 1.5 2 2.5 3 3.5 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9
długość wkładki (cm) 21 21,5 22 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28 28,5
odzież damska ADIDAS
rozmiar XS S M L XL XXL
rozmiar 30-32 34-36 38-40 42-44 46-48 50-52
biust (cm) 77-82 83-88 89-94 95-101 102-109 110-118
talia (cm) 61-66 67-72 73-78 79-85 86-94 94-104
biodra (cm) 86-91 92-97 98-103 104-110 111-117 118-125
obuwie damskie ADIDAS
EURO 36 2/3 37 1/3 38 38 2/3 39 1/3 40 40 2/3 41 1/3 42 42 2/3
US 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10
UK 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5
długość wkładki (cm) 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27
odzież damska REEBOK
rozmiar XS S M L XL
rozmiar 32 36 40 44 48
biust (cm) 82 88 94 101 109
talia (cm) 66 72 78 85 94
biodra (cm) 91 97 103 110 117
obuwie damskie REEBOK
EURO 36 37 37.5 38 38.5 39 40 40.5
US 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5
UK 3.5 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7
długość wkładki (cm) 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5
odzież damska PUMA
rozmiar XS S M L XL XXL
biust (cm) 82 86 91 96 101 107
talia (cm) 65 68 74 80 86 92
biodra (cm) 93 96 101 106 112 118
obuwie damskie PUMA
EURO 35 35.5 36 37 37.5 38 38.5 39 40 40.5 41 42 42.5
US 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11
długość wkładki (cm) 21,5 22 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27 27,5
odzież damska ASICS
rozmiar XS S M L XL XXL
wzrost (cm) 156-160 160-164 164-168 168-172 172-176 176-180
biust (cm) 71-77 77-83 83-89 89-95 95-101 101-107
talia (cm) 55-61 61-67 67-73 73-79 79-85 85-91
biodra (cm) 82,5-87,5 87,5-92,5 92,5-97,5 97,5-102,5 102,5-107,5 107,5-112,5
obuwie damskie ASICS
EURO 35.5 36 37 37.5 38 39 39.5 40 40.5 41.5 42 42.5 43.5
US 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11
długość wkładki (cm) 22 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 ** 26 26,5 27 27,5
odzież damska NEWLINE
rozmiar XS S M L XL
wzrost (cm) 159 165 171 175 179
biust (cm) 76 82 88 94 100
talia (cm) 62 66 70 74 78
biodra (cm) 88 92 96 100 104
obuwie damskie NEW BALANCE
EURO 34.5 35 36 36.5 37 37.5 38 39 40 40.5 41 41.5 42.5 43
US 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11
długość wkładki (cm) 21,5 22 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28
odzież damska BROOKS
rozmiar XS S M L XL
biust (cm) 74-78 78-82 82-86 86-90 90-98
talia (cm) 60-64 68-72 76-80 84-88 94-100
biodra (cm) 84-88 92-96 100-104 108-112 117-122
obuwie damskie BROOKS
EURO 35.5 36 36.5 37.5 38 38.5 39 40 40.5 41 42 42.5 43 44 44.5 45
US 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5 12 12.5
UK 3 3.5 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5
długość wkładki (cm) 22 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28 28,5 29 29,5
obuwie damskie MIZUNO
EURO 36.5 37 38 38.5 39 40 40.5 41 42 42.5 43 44 44.5 45
US 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5
UK 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5
długość wkładki (cm) 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28 28,5 29 29,5
pixel