2017-02-03
Horoskop runiczny - luty 2017

Horoskop runiczny - luty 2017

Horoskop runiczny dla poszczególnych znaków zodiaku na luty 2017r.

Baran
Praca - Nie będzie to miesiąc w żaden sposób przełomowy dla twojej kariery zawodowej. Bardziej mieć będziesz poczucie, iż utknąłeś w martwym punkcie jeżeli chodzi o tą sferę życia, przed tobą roztaczać się będzie tylko codzienne odtwarzanie tych samych zadań. Warto byś zastanowił się czego tak właściwie chcesz, być może pragniesz rzeczy niemożliwych. Przyjmij zasadę, że z szefem się nie dyskutuje.
Finanse - Zacznij się skupiać na swoich potrzebach, czas zacząć patrzeć na pieniądze jako środek służący do tworzenia komfortu w twoim życiu. Ten miesiąc sprzyjać będzie wydawaniu gotówki na siebie, inwestycje związane np. z kupnem nowego auta będą w lutym niewskazane.
Uczucia - Zaczniesz coraz bardziej dostrzegać narastające różnice między tobą a partnerem, co więcej cała materialna sfera życia zacznie was przerastać i różnić. Możesz wręcz uznać iż twoja druga połówka jest nastawiona tylko na pieniądze, karierę. To spostrzeżenie sprawi iż poczujesz, że totalnie nie znałeś swojego partnera.
Zdrowie - Zadbaj o swój kręgosłup, układ stawowo - mięśniowy. Spodziewaj się również konieczności wizyty u stomatologa.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Baranów na luty to runa Gebo

Byk
Praca - Luty będzie dobrym miesiącem na podejmowanie decyzji związanej ze zmianą pracy, możesz spokojnie bez żadnych obaw zamykać obecny etap swojej zawodowej drogi życia. Pod koniec miesiąca pojawi się propozycja zmiany pracy ważne tylko, będzie to czy oby mieć będziesz w sobie odwagę by zmaterializować swoje marzenia.
Finanse - Nie kieruj się lękiem o stan twojego budżetu, jeżeli będziesz nieustannie bać się o swoją płynność finansową ściągniesz na siebie naprawdę poważne nagłe problemy. Przemyśl czy oby nie jest tak, że bliska ci kobieta złorzeczy twojemu materialnemu aspektowi życia.
Uczucia - Czas wprowadzić do twojego związku więcej spontaniczności, zaskocz czymś partnera, zadbaj o to byście się razem nie nudzili we własnym towarzystwie. Tworzycie udaną relację, potrzeba jej tylko odświeżenia, rozniecenia uczuć które do siebie żywicie. Będzie to dobry czas na częste wychodzenie razem z domu i dobrą wspólną zabawę.
Zdrowie - Twoje nerwy będą mocno napięte, tym samym często będziesz czuć się podminowany, niespokojny. Uskarżać się możesz na bezsenność. Czas zająć się stanem twojej krwi, wprowadź znaczące zmiany do twojej diety.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Byków na luty to runa Fehu

Bliźnięta
Praca - Zastanów się czy oby nie uciekasz w pracę od codziennych życiowych spraw, być może popadać zaczynasz w pracoholizm poprzez co zatracasz granice między realnym życiem a tym które związane jest z zawodową sferą twojego całościowego funkcjonowania. Od jakiegoś czasu twój zapał, potencjał twórczy gaśnie co wyraźnie jest widoczne wśród ludzi z tobą pracujących. Powstaje coraz więcej plotek na twój temat co za chwilę sprowadzić może na ciebie poważne problemy, tym samym uważaj.
Finanse - Będzie to miesiąc niekorzystny dla wszelkich poważniejszych wydatków, inwestycji. Pieniądze nie będą się ciebie przysłowiowo trzymać, co więcej ktoś nieustannie prosić cię będzie o wsparcie. Jesteś tak naprawdę zablokowany na dobrobyt ponieważ nie szanujesz swoich pieniędzy, czas to zmienić. Unikaj noszenia przy sobie większych kwot gotówki.
Uczucia - Luty sprzyjać będzie wchodzeniu w nowe związki, romanse o ile sobie na nie pozwolisz. Związki, które od jakiegoś już czasu cechowało zmęczenie nie przetrwają tego miesiąca, wiedz o tym, że czasem lepiej jest zamknąć męczący rozdział życia i skierować się ku nowemu które może totalnie odmienić twoją uczuciową sferę.
Zdrowie - Będziesz osłabiony, senny i często rozdrażniony. Twój kręgosłup da znać o sobie, to ostatni dzwonek by się nim dokładnie zająć.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Bliźniąt na luty to runa Uruz

Rak
Praca - Po prostu przeczekaj ten miesiąc, nie podejmuj w jego czasie żadnych istotnych ruchów i decyzji. Przygotuj się na czas zastoju, marazmu oraz zarzucania cię licznymi obowiązkami, pamiętaj iż czasem nic nie da się zrobić z daną sytuacją , pokornie czekaj na lepszy czas.
Finanse - Nie musisz martwić się o ten aspekt życia, spokojnie więc możesz planować zakupy, wydatki. Naucz się większej asertywności pamiętaj, że nie musisz spełniać każdej materialnej zachcianki twoich najbliższych.
Uczucia - Czas byś zajął się swoim związkiem, nie zawsze trzeba wszystko co ci nie odpowiada zamiatać pod przysłowiowy dywan. Otwórz się na szczerą komunikację wobec partnera, tak naprawdę wyrósł między wami mur niedomówień, nieporozumień jeżeli dalej nic z tym nie zrobisz twoja partnerska relacja nie przetrwa próby czasu. Problemy nękające ciebie i partnera przestań zrzucać na los a dokładniej jego nieprzychylność.
Zdrowie - Zajmij się stanem swojej skóry, tak naprawdę pokazuje ona co dzieję się również z twoim układem energetycznym. Czas najwyższy spojrzeć na swoje zdrowie nieco szerzej, organizm tak naprawdę jest odbiciem tego co dzieje się w twoich emocjach, uczuciach. Zbadaj swój układ hormonalny.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Raków na luty to runa Thurizas

Lew    
Praca - Popadniesz w dość znaczne zniechęcenie związane z twoją pracą, wyda się ci ona mocno przewidywalna oraz przytłaczająca tym samym każdy dzień w pracy napawać cię będzie poważnym zmęczeniem a wręcz rozdrażnieniem. Panuj na swoimi nastrojami, ponieważ twój szef zacznie mieć do ciebie poważne zastrzeżenia, za wszelką cenę unikaj zawodowych wyjazdów.
Finanse - Możesz być spokojny o twoje finanse, nic ich płynności nie zagrozi. Unikaj pożyczania nawet małych sum gotówki znajomym, pomimo iż możesz mieć zaufanie do nich nie będą się oni kwapić by oddać ci te pieniądze. Przestań nieustannie twierdzić, że brakuje ci pieniędzy, doceń to co masz.
Uczucia - Luty będzie czasem konfliktów i sporów w twoim związku, nie licz iż ta sfera życia się zmieni w najbliższych tygodniach, co więcej możesz mieć ochotę zakończyć znajomość w której jesteś i skupić się tylko na swoich potrzebach. Tak naprawdę najlepiej jest ci w swoim towarzystwie, naucz się empatii a póki co nie ciągnij związku który i tak spisałeś na straty.
Zdrowie - Dbaj o stawy kolanowe oraz kręgosłup lędźwiowy. Możesz mieć również delikatne dolegliwości związane z układem hormonalnym. Dość często dokuczać ci będą zawroty głowy.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Lwów na luty to runa Dagaz

Panna
Praca - Bądź czujny ponieważ w chwili nieuwagi możesz paść ofiarą bardzo niemiłych pomówień, plotek. Tą radę weź sobie szczególnie do serca jeżeli czeka cię biznesowe spotkanie, bądź impreza w pracy. Pamiętaj by nie ufać tak do końca osobom z zawodowego otoczenia, kieruj się zasadą iż to tylko praca i tak naprawdę wszystkim wokół przyświeca cel osiągnięcia jak największego sukcesu.
Finanse - Bez najmniejszych obaw planuj nawet poważniejsze inwestycje. Nic nie zagrozi twoim finansom, stąd też pozwól sobie na wydatki nieograniczone lękiem o ich płynność.
Uczucia - W nadchodzących tygodniach poznać możesz kogoś naprawdę ciekawego, tym samym stagnacja w sferze uczuć ma szansę się zakończyć. Jeżeli przestaniesz się bać prawdziwego zaangażowania odmienisz diametralnie swoje życie. Od dawna narzekałeś na nudę, samotność teraz wszystko to odejdzie w zapomnienie, ważne byś był wstanie otworzyć się na uczucie płynące od drugiego człowieka.
Zdrowie - Zadbaj o układ pokarmowy i ogólną witalność organizmu, pamiętaj że o twoim stanie zdrowia oraz samopoczucia świadczy to jak sterujesz swoimi emocjami. Od twojego nastawienia zależy w znacznym stopniu stan twojego zdrowia.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Panien na luty to runa Berkano  

Waga
Praca - To będzie bardzo korzystny miesiąc dla wszelkich twoich zawodowych spraw, spodziewaj się możliwości awansu, podwyżki lub przynajmniej realnej perspektywy rozwoju która da ci poczucie iż to jak prowadziłeś swoją drogę kariery było słuszne i z tobą zgodne. Warto byś odpowiedział sobie czy będziesz w stanie przyjąć to co los ci pod kątem zawodowym ofiaruje.
Finanse - Uważaj na swoje wydatki, możesz bardzo łatwo stracić nad nimi kontrolę. Co więcej pomimo twoich ogromnych umiejętności kontrolnych odniesiesz wrażenie, iż tak naprawdę totalnie nie panujesz nad finansami. Ktoś z grona twoich bliskich wyraźnie zazdrości ci zasobności portfela.
Uczucia - W twoim związku zapanuje czas obfitujący w licznie niedomówienia, wzajemne oskarżenia dotyczące lojalności i uczciwości. Nagle ty i partner zaczniecie ze sobą walczyć, obrzucając się przy tym coraz to boleśniejszymi określeniami. Zdaj sobie sprawę, że nic nie czujecie do siebie, macie wręcz narastającą do siebie wrogość. Zachowaj godność i zakończ ten związek z zachowaniem choć odrobinę godności.
Zdrowie - Zajmij się swoim kręgosłupem, witalnością organizmu. Mężczyźni spod tego znaku zodiaku powinny przebadać swoją prostatę.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Wag na luty to runa Hagalaz

Skorpion
Praca - Bądź w nadchodzącym miesiącu silny, pewny siebie jeżeli chodzi o wszelkie zawodowe sprawy a już w szczególności spotkania. Jesteś osobą konkretną, z wielkim osobistym czarem oraz magnetyzmem stąd też użyj tych właściwości twojej osobowości a osiągnąć będziesz mógł nawet spektakularny sukces wiążący się z podpisaniem ważnego projektu. Będzie to korzystny czas na zmianę pracy.
Finanse - Poniesiesz poważne wydatki związane z awarią instalacji wodnej w mieszkaniu. Co ważne przygotuj się w przeciągu lutego na więcej tego typu nagłych sytuacji które poważnie uszczuplą twój portfel. Nie licz, iż będziesz mógł wydać gotówkę na rzeczy które będą spełnieniem twoich zachcianek.
Uczucia - Przestań próbować narzucać swojemu partnerowi swoją wolę, zdanie, nie musisz być stroną związku która zawsze ma rację. Jeżeli spasujesz i wykażesz się pokorą, nawet dobrze pojętą spolegliwością czeka cię czas znaczącej poprawy atmosfery w twojej partnerskiej relacji.
Zdrowie - Grozi ci poważny uraz a nawet złamanie którejś z kończyn. Uważaj też na poważne stany zapalne organizmu zwłaszcza jeżeli chodzi o rejon układu pokarmowego.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Skorpionów na luty to runa Ingwaz

Strzelec
Praca - Nie licz iż problemy, konflikty w twojej pracy ulegną zmianie, poprawie. Tak naprawdę szef przestał liczyć się z twoim zdaniem, nie zauważa on osiągnięć za którymi stoisz. Przemyśl czemu doszło do tego, iż przestano cię traktować poważnie w tym konkretnym miejscu pracy. Luty jako taki będzie przychylny tym Strzelcom  którzy poszukują nowej pracy.   
Finanse - Postaraj się nie szastać swoimi pieniędzmi, nie będziesz mógł pozwolić sobie na luz w tej dziedzinie życia. Liczne wydatki związane również z problemami zdrowotnymi osób ci bliskich spowodują u ciebie naprawdę poważny lęk o stabilność finansową.
Uczucia - Przemyśl czy oby poprzez osobę partnera nie próbujesz leczyć swoich kompleksów, zaniżonej samooceny poprzez to zaczynasz traktować twoją drugą połówkę przedmiotowo. Jeżeli nie zaczniesz w pełni doceniać partnera mimo wszystko udanego związku niebawem zostaniesz sam.
Zdrowie - Zajmij się swoim ciśnieniem krwi, układem pokarmowym, czas najwyższy również zadbać o sprawność i elastyczność ciała.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Strzelców na luty to runa Sowillo

Koziorożec
Praca - Możesz być spokojny o wszelkie swoje zawodowe sprawy, tym samym luty zarzuci cię więc coraz to nowymi zadaniami, obowiązkami których nie powinieneś postrzegać jako tzw. jeszcze kolejnego obciążającego cię balastu. Czas docenić siebie i stać się gotowym na osiągnięcie absolutnych zawodowych szczytów. Przed tobą spójny, rozwojowy czas w sferze zawodowej.
Finanse - Poza nieco zwiększonymi wydatkami związanymi z twoim zdrowiem, ogólną kondycją fizyczną nic nie zagrozi bezpieczeństwu twoich finansów. Co więcej będziesz mógł w przeciągu lutego zarobić znaczą sumę pieniędzy czeka cię więc czas przychylności finansowej.
Uczucia - Ten temat z powodu, iż jest powiązany z twoimi emocjami, psychiką będzie na przestrzeni lutego się komplikował. Pamiętaj, że sam dla siebie stanowisz problem pod kątem samo zrozumienia stąd nieco przychylniejszym okiem spójrz na postawę partnera, który po prostu cię nie rozumie. Przestań być tak surowy dla samego siebie wówczas twoja partnerska relacja znacznie się poprawi.
Zdrowie - Zajmij się swoją odpornością organizmu, zwróć też uwagę na to jak się odżywiasz. Czas przyjrzeć się funkcjonowaniu wątroby, oczu, będziesz mocno osłabiony jeżeli chodzi o całościową witalność.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Koziorożców na luty to runa Wunjo

Wodnik
Praca - Czas się sprecyzować i obrać ostateczny kurs na prawdziwy rozwój twojej zawodowej kariery. Jesteś od dłuższego już czasu zbyt wycofany, niepewny siebie, poprzez co osoby z twojego zawodowego otoczenia cię wykorzystują. Zacznij wcielać na przestrzeni lutego swoje plany, pokaż że też masz coś do powiedzenia w kwestiach zawodowych. Poprzez taką postawę osiągniesz pierwsze od dłuższego czasu sukcesy.
Finanse - Przed tobą czas wydatków i to znacznych związanych ze stanem zdrowia ale i nie tylko. Osoba z  którą jesteś związany zmusi cię do wyłożenia na nią poważnych sum gotówki. Chwila nieuwagi spowodować może, iż jadąc samochodem wywołasz stłuczkę, bądź zapłacisz wysoki mandat. Tym samym uważaj na swoje finanse.
Uczucia - Ta sfera twojego życia nie przysporzy ci żadnych poważnych zmartwień. Jeżeli postawa partnera nieco cię będzie drażnić jasno jej to powiedz, poprzez otwartą szczerą komunikację możesz spodziewać się naprawdę udanych wielu tygodni dla twojej partnerskiej relacji.         
Zdrowie - Zajmij się swoją wątrobą, czas najwyższy ją oczyścić z wszelkich złogów i toksyn. Luty jako taki sprzyjać będzie rzucaniu wszelkich męczących cię nałogów.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Wodników na luty to runa Naudiz

Ryby
Praca - Z jednej strony nic nie wpłynie na stabilność twojej zawodowej pozycji, a ty sam czuć się będziesz w ciągu nadchodzących tygodni bezpiecznie w miejscu swojej pracy. Pomimo tego nieustannie odczuwać będziesz poczucie rozczarowania, wypalenia te emocje znacząco wpłyną na twoją pomysłowość, kreatywność. Uważaj, gdyż poprzez częste roztargnienie popełniać będziesz wiele drogo cię kosztujących pomyłek.
Finanse - To będzie bardzo trudny czas dla twoich finansów, bez przerwy piętrzyć się będą nieprzewidziane wydatki, co więcej uważaj na okradzenie cię z kart bankomatowych, gotówki itd. Nie planuj oraz zaniechaj poważnych wydatków, czy inwestycji poprzez nie możesz wpaść w naprawdę poważne finansowe problemy.
Uczucia - Ta sfera życia totalnie nie ulegnie żadnej przemianie tym samym czeka cię przewidywalność, marazm i poczucie, iż utknąłeś w martwym punkcie jeżeli chodzi o związek, uczucia. Wiele chcesz doświadczyć w tej sferze życia ale poza chęciami nie przejawisz konkretnych działań by te pragnienia spełnić.
Zdrowie - Zadbaj o przemianę materii, zmień również sposób odżywiania się, bardziej uważniej dobieraj spożywane produkty. Twój układ nerwowy będzie w lutym napięty jak przysłowiowa strona.
Wspomagający znak runiczny dla zodiakalnych Ryb na luty to runa Othala

Arkadiusz, Runista.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
X
Tabele rozmiarowe
rozmiary odzieży
rozmiary obuwia
Wybierz markę:
- wybierz -
odzież damska NIKE
rozmiar XS S M L XL XXL
biust (cm) 76-83 83-90 90-97 97-104 104-114 114-124
talia (cm) 60-67 67-74 74-81 81-88 88-98 98-108
biodra (cm) 84-91 91-98 98-105 105-112 112-120 120-128
obuwie damskie NIKE
EURO 34.5 35 35.5 36 36.5 37.5 38 38.5 39 40 40.5 41 42 42.5 43 44
US 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5
UK 1.5 2 2.5 3 3.5 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9
długość wkładki (cm) 21 21,5 22 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28 28,5
odzież damska ADIDAS
rozmiar XS S M L XL XXL
rozmiar 30-32 34-36 38-40 42-44 46-48 50-52
biust (cm) 77-82 83-88 89-94 95-101 102-109 110-118
talia (cm) 61-66 67-72 73-78 79-85 86-94 94-104
biodra (cm) 86-91 92-97 98-103 104-110 111-117 118-125
obuwie damskie ADIDAS
EURO 36 2/3 37 1/3 38 38 2/3 39 1/3 40 40 2/3 41 1/3 42 42 2/3
US 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10
UK 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5
długość wkładki (cm) 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27
odzież damska REEBOK
rozmiar XS S M L XL
rozmiar 32 36 40 44 48
biust (cm) 82 88 94 101 109
talia (cm) 66 72 78 85 94
biodra (cm) 91 97 103 110 117
obuwie damskie REEBOK
EURO 36 37 37.5 38 38.5 39 40 40.5
US 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5
UK 3.5 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7
długość wkładki (cm) 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5
odzież damska PUMA
rozmiar XS S M L XL XXL
biust (cm) 82 86 91 96 101 107
talia (cm) 65 68 74 80 86 92
biodra (cm) 93 96 101 106 112 118
obuwie damskie PUMA
EURO 35 35.5 36 37 37.5 38 38.5 39 40 40.5 41 42 42.5
US 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11
długość wkładki (cm) 21,5 22 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27 27,5
odzież damska ASICS
rozmiar XS S M L XL XXL
wzrost (cm) 156-160 160-164 164-168 168-172 172-176 176-180
biust (cm) 71-77 77-83 83-89 89-95 95-101 101-107
talia (cm) 55-61 61-67 67-73 73-79 79-85 85-91
biodra (cm) 82,5-87,5 87,5-92,5 92,5-97,5 97,5-102,5 102,5-107,5 107,5-112,5
obuwie damskie ASICS
EURO 35.5 36 37 37.5 38 39 39.5 40 40.5 41.5 42 42.5 43.5
US 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11
długość wkładki (cm) 22 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 ** 26 26,5 27 27,5
odzież damska NEWLINE
rozmiar XS S M L XL
wzrost (cm) 159 165 171 175 179
biust (cm) 76 82 88 94 100
talia (cm) 62 66 70 74 78
biodra (cm) 88 92 96 100 104
obuwie damskie NEW BALANCE
EURO 34.5 35 36 36.5 37 37.5 38 39 40 40.5 41 41.5 42.5 43
US 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11
długość wkładki (cm) 21,5 22 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28
odzież damska BROOKS
rozmiar XS S M L XL
biust (cm) 74-78 78-82 82-86 86-90 90-98
talia (cm) 60-64 68-72 76-80 84-88 94-100
biodra (cm) 84-88 92-96 100-104 108-112 117-122
obuwie damskie BROOKS
EURO 35.5 36 36.5 37.5 38 38.5 39 40 40.5 41 42 42.5 43 44 44.5 45
US 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5 12 12.5
UK 3 3.5 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5
długość wkładki (cm) 22 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28 28,5 29 29,5
obuwie damskie MIZUNO
EURO 36.5 37 38 38.5 39 40 40.5 41 42 42.5 43 44 44.5 45
US 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5
UK 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5
długość wkładki (cm) 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28 28,5 29 29,5
pixel